Radio station information

Genres
Muzik te shq  Muzik popullore  Muzik shqipe  Argetuese  Www lspublic com dhe www hasi thate com muzik shqipe 

Streams

 Download app and listen radio in your phone!

Listen stream

Last played songs

# Song author and title Date played
1 Rapsodet e Kukesit 6 2016-09-24 07:55:25.0
2 Aferdita Demaku - Kush Po Te Bahet Nuse 2016-09-24 07:51:56.0
3 Rapsodet e Kukesit 2 2016-09-24 07:47:52.0
4 shkurte fejza - dil moj nane www.risi-ks.com. 2016-09-24 07:44:03.0
5 Motrat Mustafa - Dashuri me hajgare 2016-09-24 07:40:28.0
6 08 Dida Qela Kovaqi - Kurbeti 2013 2016-09-24 07:35:18.0
7 26. Grupi - Kur te pashe moj lulja e bardhe 2016-09-24 07:31:14.0
8 BilbilateMushtishtit-Fluturoj 2016-09-24 07:28:00.0
9 Sinan Vllasaliu - Mos ja falni 2016-09-24 07:24:44.0
10 04 Bilbilat e prizerenit - Ni Dit Diele 2o12 2016-09-24 07:20:49.0